Hubnutí podle horoskopu. Zkuste to!

Plavková sezóna se nezadržitelně blíží. Máme před sebou to nejžhavější období roku, ve kterém můžeme nechat vyniknout krásy své postavy na maximum. Není divu, že hubnutí do plavek zajímá nejednu ženu a dokonce i některé muže.

Hubnutí – jak krásně to zní, ale jak složitě se to realizuje. Všemožné návody na hubnutí a rozličné diety na nás křičí ze všech stran. Je jich tolik, že může být složité si vybrat. Navíc za sebou můžeme mít i nemilé zkušenosti. Není hubnutí jako hubnutí, ne každá dieta se hodí pro každého.

Hlad nikomu dlouhodobě neprospívá a ještě ke všemu je tu ten zpropadený jo-jo efekt. Co s tím? Chcete se pustit do hubnutí se zaručeným výsledkem? Zkuste hubnutí podle horoskopu.

Proč se hubnutí nedaří?

Znáte to. Vaše kamarádka zhubne a vy dodržujete naprosto stejný režim. Jídelníček, dieta, cvičení – to vše je stejné, a přece vám zdaleka nepřináší takové výsledky jako kamarádce. Zaručené rady výživových specialistů také nemusejí fungovat, pokud nezohledňují vaší individualitu.

JAK ZHUBNOUT
S keto dietou zaručeně zhubnete, jelikož je postavena na biochemických procesech v organismu (viz video). Důležité je, abyste pořád byli ve stavu ketózy. Nenechte se odradit cenou balíčků, vyjde vás to mnohem levněji než opakované kupování neúčinných produktů. Zjistěte, kolik potřebujete zhubnout a přečtěte si návod, jak začít.
Prodejci keto dietyMix & SlimKetoMixChiaShakeKetoDiet
Chci zhubnoutDo 5kgDo 10kgDo 15kgNad 15kg
Jídla na hubnutíDietní snídaněDietní obědDietní dezertyDietní těstovinová jídlaLow carb pečivo
Krabičková dietaZdravé stravováníChytrý jídelníček
Zkušenosti s keto dietou28 denní deník hubnutí
Výživovo na hubnutí doporučuje keto dietu. Pokud ale z různých příčin chcete dát přednost práškům, tak vězte, že prášky na hubnutí mají pouze podpůrný efekt a neudělají to za vás. Účinné mohou být pouze v kombinaci s vyváženým jídelníčkem a pravidelným pohybem.
Přípravky na hubnutíBlokátor hladuDietní těstovinyPilulky na hubnutíNízkokalorické sladidloSpalovač tukůSirupy bez cukruKáva a čaj na hubnutíNízkokalorické dresinky

Zkusila jste už všemožné diety, a přece hubnutí nepřichází?

„Co dělám špatně,“ říkáte si, a marně hledáte způsob jak na to?

Možná je potíž v tom, že nerespektujete své stravovací návyky, svůj metabolismus a zažívání a dokonce ani svoji povahu a temperament. Možná by vám tentokrát mohly přijít vhod rady jiného odborníka než výživového poradce nebo trenéra. Možná by vám s letošním hubnutím do plavek mohla pomoci astrologie a horoskop. Zkuste letos hubnutí podle horoskopu!

Horoskop, hubnutí podle horoskopu
Jak zhubnout? I s tím pomůže horoskop…

Hubnutí podle horoskopu – jak to funguje?

Horoskop dle místa a data narození popisuje jednotlivá znamení zvěrokruhu. Každé znamení nese určité charakterové vlastnosti, dispozice, slabé i silné stránky. Každé znamení se dle horoskopu dá charakterizovat také určitým vztahem k jídlu, vaření, stravování, ale také určitým stylem trávení nebo rychlostí metabolismu. A to ještě pořád není všechno. Charakter jednotlivých znamení zvěrokruhu souvisí i s postojem k hubnutí, dietě nebo cvičení, může poukázat na ochotu pečovat o své tělo nebo třeba způsob výběru potravin. Horoskop může definovat i vhodný sport a cvičení.

Horoskop jednoduše může pomoci najít tu nejlepší cestu ke zhubnutí, protože respektuje jedinečnost každého z nás. Velkou nápovědou jsou i čtyři živly, které se k jednotlivým znamením zvěrokruhu vážou.

Podle živlů rozlišujeme znamení horoskopu takto:

 • ohnivá znamení – beran, lev, střelec
 • vzdušná znamení – blíženci, váhy, vodnář
 • vodní znamení – rak, štír, ryby
 • zemská znamení – býk, panna, kozoroh

Mužská a ženská znamení horoskopu

Ohnivá a vzdušná znamení mají výrazný mužský náboj. Pojí se s aktivitou, silou a dynamikou. Pokud jde o tělesnou schránku, bude svalnatá a atletická.

Zemská a vodní znamení se pojí s ženským charakterem. Tedy je spíš definuje pasivita, klid. Je-li něco pro ženu typické, je to její ryze ženská postava. Ano, bohužel, oproti mužské postavě má více tělesného tuku.

Ohnivá znamení a hubnutí

Živel ohně se váže k aktivním lidem, ze kterých srší energie, optimismus a temperament.

Lidé, kteří dle horoskopu náleží k ohnivým znamením, vyznávají život a rádi si vychutnávají vše, co nabízí. Zdravá životospráva jim moc neříká, zato milují výzvy. Stane-li se pro ně zdravý životní styl, dieta nebo hubnutí výzvou, mají velkou šanci na úspěch.

Ohnivým znamením zpravidla nechybí odvaha a cílevědomost. Na druhé straně je definuje také malá dávka trpělivosti, to jim při hubnutí může činit potíže.

Ohnivá znamení jsou charakteristická pozitivním vztahem ke sportu jako takovému. Pohyb přímo potřebují k vybití energie. Sedí jim zejména adrenalinové sporty nebo výkonnostně orientované sporty. Jsou soutěživí a potřebují vidinu nějakého cíle.

Hubnutí podle horoskopu
Hubnutí – každé znamení to má jinak

Vzdušná znamení a hubnutí

Lidé, kterým hvězdy přiřadily některé ze vzdušných znamení, bývají aktivní. Zpravidla se nezaměřují na jednu věc, ale pouštějí se do různých oblastí. Přirozeně inklinují k pohybu, navíc k nim patří i štíhlá postava od přírody. Vzdušná znamení tak jen zřídka musí řešit nadváhu.

Pokud již vzdušná znamení musejí hubnout, přijde jim vhod schopnost učit se, i v oblasti stravování a diety. Na druhé straně na sebe mají vysoké požadavky, což se jim u diety může vymstít. Při hubnutí by se tito lidé měli zaměřit na dílčí úspěchy a nebýt na sebe tak přísní.

Vodní znamení a hubnutí

Mezi lidmi ve vodních znameních najdeme především emotivně založené jedince. Vyznávají mezilidské vztahy, před rozumem upřednostňují intuici.

Vodní znamení jsou znamení klidu, aktivita jim není vlastní. Nesvědčí jim příliš hrubý pohyb, naopak se pro ně skvěle hodí například tanec, který je nabitý emocemi.

Mají sklony k nadváze a tendence zajídat stres jídlem. Při hubnutí by vzdušným znamením mohl být užitečný deník, třeba i online deník v podobě blogu.

Hubnutí - diář je pomocníkem
Deník – pomocník při hubnutí

Zemská znamení a hubnutí

Zemská znamení horoskopu dávají lidem do vínku praktičnost. Lidé zrození v některém ze zemských znamení stojí nohama pevně na zemi. Je na ně spoleh. Jsou to realisté a materialisté.

Dokážou pečovat o své tělo, nemusejí mít problém se zdravou stravou a vyváženým jídelníčkem. Na druhé straně mohou mít sklony oslavovat úspěchy dobrým jídlem a sladkostmi. Jejich nešvarem může být i přejídání.

Pro zemská znamení je dle horoskopu charakteristická disciplína, která se při hubnutí a budování kondice pochopitelně hodí.

Tipy přímo od astroložky!

Zajímají vás konkrétní tipy na hubnutí? Připravili jsme tipy pro jednotlivá znamení, které sestavila vyhlášená britská astroložka Gillian Knowles působící například na serveru Healthista.com. Tady jsou!

 • Berani, více než proteiny by vás měly zajímat karbohydráty. Zaměřte se na mozek, ten je důležitější než zažívací soustava.
 • Býci, odolejte bílému cukru a eliminujte těžké pokrmy, bude se cítit lehčí.
 • Blíženci, jezte pomalu. Fast foody nejsou nic pro vás. Nemáte kam spěchat.
 • Raci, je těžké vzdát se svých oblíbených pochoutek z dětství, ale prospěje vám to.
 • Lvi, těžké omáčky nejsou nic zdravého. Je tu i alternativa – lehké marinády z ovoce či zeleniny.
 • Panny, trápí vás alergie? Vybírejte potraviny pečlivě, dejte přednost potravinám z organické produkce. Nešetřete na sobě.
 • Váhy, vaší slabinou jsou ledviny. A ledvinám prospěje draslík, tedy banány, jogurty nebo ryby, které patří k významným zdrojům draslíku.
 • Štíři, pokud máte potíže s trávením a trápí vás zácpa, dopřejte si potraviny bohaté na vlákninu. Vláknina je pro lidské zdraví nepostradatelná.
 • Střelci, máte potíže s játry? Jednoduchým řešením je omezit v jídelníčku sůl a tučné pokrmy. Nechte játra dělat svoji práci.
 • Kozorohové, nechybí vám vápník? Najděte si jeho zdroje a obohaťte jimi svoji stravu.
 • Vodnáři, alkohol škodí a vám dvojnásob. Nemusíte se mu úplně vyhýbat, ale snažte se omezit jeho spotřebu. Prospějete tak zejména svému oběhovému systému.
 • Ryby, voda je vašim živlem. Voda je nezbytná pro život! Nezapomínáte na to? Nezapomínáte na dostatečný pitný režim?

Chcete vědět víc? Mohly by vás zajímat i další články našeho blogu:

5/5 - (1 vote)
Jsou mi blízké tradiční východní přístupy a alternativní medicína, na druhé straně s nadšením sleduji poslední objevy vědy. Věnuji se aromaterapii a relaxačním technikám. Těším se z krás přírody. Miluji vše živé, zvláště osobité kočky a věrné psy. Vyznávám zdravý životní styl, ráda si vychutnám dobré a výživné jídlo. Přínosy detoxikace oceňuji na vlastní kůži.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..