Recenze tabletek Primulus pro muže v andropauze

0

Ach, ty přibývající roky. Nejeden muž po 50 mi dá za pravdu, že to již není tak jako zamlada. Cihličky na břiše nahrazuje pivní bříško, po prohýřené noci se hůře vstává a bolavé klouby také nezůstávají zticha. Nemluvě o manželce, která by od vás v některých oblastech čekala podstatně lepší výkon. Stárnete, avšak stále nemusí být vší zábavě konec. Podat pomocnou ruku vám může parta šikovných chlapů z Ostravy se svým produktem Primulus. Komplexním výživovým doplňkem zaměřeným jak na podporu výkonuvášně, tak i celkové tělesné vitality. Jste zvědaví, co na něj říkají ostatní uživatelé? Kolik bude stát vaši peněženku a jaké má složení? Tak potom čtěte dál.

 

Kdo stojí za výživovým doplňkem Primulus?

Milují zdravý životní styl, sport a odhodlání jim rozhodně nechybí. Přesně to spojuje trojici kamarádů, kteří v květnu 2015 uvedli na trh multivitamín moderního muže – Primulus. Samozřejmě, že to nebylo přes noc. Celému vzniku předcházely měsíce strávené studiem vědecké literatury a konzultací s odborníky. Časově náročné bylo i hledání jednotlivých surovin, které dodají tělu potřebné vitamíny a zároveň podpoří produkci testosteronu. Primulus není zahraniční produkt zahalený rouškou tajemství, ale doplněk stravy s pečetí poctivé práce mužů z Čech. (1)

Výrobci
Výrobci/majitelé

Účinky

Podobně jako ženy s přibývajícími roky procházejí obdobím klimakteria, ani mužský organismus se nevyhne změnám. Po 25. roku života začíná pomalu klesat produkce testosteronu, proto je překročením 50. roku života jeho úbytek už výrazný. Muži se postupně ocitnou v období tzv. andropauzy, která je doprovázena úbytkem svalové hmoty, výkyvy nálad, depresemi a poruchami spánku. V některých případech dokonce i ztrátou sexuálního apetitu. (2)

Primulus údajně představuje velmi účinné a především zdravé řešení bez obsahu chemie. Odhání únavuposiluje imunitu dodává tělu potřebnou energii. Rovněž podporuje produkci testosteronu, čímž se zvyšuje touha muže i po sexuálních radovánkách.

chuť na sex
Primulus může pomoci i s chutí na sex

Složení

Spojení kvalitních surovin čistě přírodního charakteru je to, čím se Primulus snaží odlišit od konkurence. S přihlédnutím na vysoký obsah vitamínů, minerálů a bylinných extraktů působí komplexně. Organismu dodá všechny zdraví prospěšné látky, které nelze získat z běžné stravy a tělo je v určitém období potřebuje doplňovat.

Minerální látky

V lidském organismu mají na starosti několik životně důležitých funkcí. Podílí se jak na přeměně cukrů, tak i transportu kyslíku či zajištění acidobazické rovnováhy. Všechny minerální látky tvoří přibližně 4% z celkové hmotnosti jedince.

Zinek

Hraje významnou roli při syntéze nukleové kyseliny, DNA a dělení buněk. Statečně bojuje s příznaky nachlazení a infekcemi, čímž zároveň posiluje imunitní systém. V neposlední řadě pozitivně ovlivňuje funkci pohlavní soustavy, napomáhá tvorbě testosteronu a podporuje reprodukci. Denně byste měli přijmout přibližně 15-20 mg zinku, který se v hojném množství nachází zejména v minerální vodě a masných výrobcích (hovězí, drůbeží). (4)

Hořčík

Je jednou ze základních stavebních složek kostí, chrupavek a zubů. Dohlíží na správnou činnost nervové soustavypohybového aparátu a močového měchýře. Zabraňuje nadměrnému ukládání vápníku v ledvinách, díky čemuž snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů. Doporučený denní příjem vápníku se pohybuje od 300 do 420 mg v závislosti na pohlaví. Přijmout ho můžete například konzumací slunečnicových semínek, ryb a mléčných výrobků. (4)

Magnézium
Magnézium

Selen

Odpovídá za správné fungování jater a štítné žlázy. Jako antioxidant chrání tělo před oxidací, podporuje obranyschopnost organismu a reprodukční funkci. Nelze opomenout ani jeho význam pro zdraví pokožky, vlasů a nehtů, kterým dodává pružnost a pevnost. Podle Světové zdravotnické organizace bychom měli každý den přijmout 50-200 ug selenu. K hlavním zdrojům patří zejména vepřové maso, vajíčka a luštěniny. (4)

Vitamíny

Zmiňují se zejména v souvislosti s posilováním obranyschopnosti těla a aktivní účastí na biochemických reakcích v organismu. Především metabolismu cukrů, tuků a bílkovin.

Vitamín D3

Syntetizuje se v pokožce za účasti slunečního záření. Spolu s dalšími vitamíny z kategorie kalciferolů odpovídá za metabolismus vápníku a fosforu. Také má pod palcem zdraví chrupu, pevnost kostí či fungování svalstva. Ideální dávka vitamínu D závisí zejména na věku a pohlaví. V průměru je to 600 IU za den. (3)

IU je mezinárodní jednotka využívaná u výživových doplňků, která označuje množství v tucích rozpustných vitamínů.

Vitamín B6

Patří do skupiny tzv. koenzymů, tedy vitamínů, které se podílejí na chemických reakcích probíhajících uvnitř buňky. Včetně vlivu na fyziologické funkce musím zmínit i jeho účinek na duševní zdraví. Pomáhá k dosažení psychické pohody a dobré vitality jak u dospělých, tak i dětí. Stanovená denní dávka vitamínu B6 je na úrovni 2 mg. (4)

Vitamín C

Zastává klíčovou funkci v procesu syntézy kolagenu, protože se podílí na hydroxylaci prolinu a lysinu. Pomocnou ruku podává i při tvorbě červených krvinek a syntéze vybraných hormonů. Statečný boj zase svádí s volnými radikály, před kterými chrání buňky v organismu. V porovnání s vitamínem B6 je denní potřeba vitamínu C vyšší, v rozmezí 50-70 mg. (4)

Vitamín C
Vitamín C

Bylinné extrakty

Podobně jako vitamíny a minerální látky, i bylinky mají své místo ve výživovém doplňku Primulus. Zatímco některé posilují imunitu, jiné napomáhají k produkci testosteronu nebo zlepšují trávení.

Pískavice

Nazývána také Pískavice řecké seno. Daří se jí zejména v polosuchých středomořských oblastech, odkud putuje do celého světa. Své využití najde v kuchyni jako potravina, ale i koření na dochucování jídel. Obsahuje bílkoviny a zdravé oleje, a právě proto patří ke známým léčivým rostlinám. Poradí si s trávicími problémy, průjmem a nepříjemným kašlem. (5)

Kotvičník zemní

Velký podporovatel produkce testosteronu, z jehož účinků těží mnohé další výživové doplňky zaměřené na podporu sexuálního života, jako Zerex či eJoy. Kromě pozitivního účinku na libido hraje důležitou roli i v čínské medicíně. Využívá se jako přírodní léčivo při onemocněních ledvin kardiovaskulárních onemocněních. (1)

Extrakt z černého pepře

V současnosti nejpoužívanější typ koření. Pochází z daleké Indie, kde byl mezi místními znám již v období starověku. Je pro organismus výborným antioxidantem, zlepšuje imunitní systém, napomáhá činnosti trávicí soustavyvstřebávání vitamínu B6selenu a dalších látek. (1)

Konkrétní podíl jednotlivých složek ve výživovém doplňku Primulus si můžete prohlédnout na následujícím obrázku.

Podrobný výpis složení
Podrobný výpis složení

Dávkování

S přihlédnutím na koncentraci látek obsažených v jedné tabletě doporučují výrobci užívat každý den 2 tablety. První hned ráno a druhou večer. Samozřejmě je musíte zapít dostatečným množstvím tekutin. Potřebu dvou tablet odůvodňují skutečností, že do jedné tablety nelze zahrnout potřebné množství minerálů, vitamínů a bylinných extraktů. Pro dosažení maximálního efektu je důležité pravidelné a dlouhodobé užívání. Výsledky se nedostaví přes noc, ale musíte si na ně počkat.

2 tabletky
2 tabletky jsou doporučená denní dávka

Nežádoucí účinky

Doposud výrobci nezaznamenali žádné vedlejší účinky způsobené dlouhodobým užíváním Primulusu. Právě naopak, minerální látky a vitamíny, které obsahuje, jsou pro tělo prospěšné v každém věku, nejen pro muže v andropauze. V případě, že máte na některou složku alergii nebo vás trápí kardiovaskulární onemocnění, před užíváním se poraďte se svým lékařem.

Cena

Za složením Primulusu nezaostává ani jeho design. To se u doplňků stravy nevidí často. Celé balení působí luxusně a utvrzuje uživatele v tom, že má v rukou produkt nejvyšší kvality. Pod obalem se ukrývá 60 tablet, které vám vydrží na měsíc. Produkt můžete zakoupit v lékárnách České Apotéky (Brno, Praha, Ostrava a Havířov). Ale nejlevněji se prodává přes oficiální e-shop za cenu 569 Kč. Denní dávka vás tedy nebude stát více než 18 Kč.

V porovnání s konkurencí je velkým benefitem doprava úplně ZDARMA, nezávisle na typu (Česká pošta, PPL – kurýr, Zásilkovna) a počtu objednaných balení. Samozřejmě platí pouze při online platbě kartou nebo převodem. Za dobírku se doplácí 49 Kč.

Vernostní program
Po první objednávce dostanete nabídku na přihlášení do programu zvýhodněných pravidelných měsíčních zásilek

Zkušenosti uživatelů

Vzhledem k tomu, že Primulus je produkt určený výhradně mužům, reálné recenze se hledaly hůře. Přece jen, muži se se svými problémy v sexuální oblasti podělí spíše s kamarády na pivu než s veřejností na diskusním fóru. Z toho mála, co se mi podařilo najít, byla převážná část pozitivních zkušeností. Po dlouhodobém a pravidelném užívání skutečně přišel slibovaný účinek, čímž se zlepšila kvalita života nejen samotným uživatelům, ale i jejich partnerkám.

,,Já jsem osobně vyzkoušel produkt Primulus, který mě mile překvapil. Protože cvičím skoro každý den a chodím neustále na noční, tak jsem výrazně unavený. Po tomto produktu jsem jednak začal nabírat svalovinu rychleji a měl větší sílu, ale také jsem měl mnohem více energie a lépe se mi vstávalo. Ale myslím si, že každý si musí najít ten správný produkt pro sebe.“

Zdroj: PavelV, zpovednice.cz

,,Testosteronové tabletky a moderní multivitamín pro muže: tzv. Primulus, dostal jsem ho od své přítelkyně na Vánoce a jsem od té doby velmi spokojen.“

Zdroj: Jaroslav3, zpovednice.cz

Pozitivní recenze na Primulus
pozitivní recenze

Zdroj: Andrej, sexuologicka.sk

TIP: Další recenze spokojených zákazníků najdete i na oficiální webstránce Primulus.cz.

Při hledání zkušeností jsem narazila i na negativní recenze, ty se však týkaly obecně všech výživových doplňků, které slibují podporu tvorby testosteronu. V tomto článku je však nebudu uvádět, neboť se netýkaly přímo produktu Primulus.

Výhody a nevýhody

  • Žádné vedlejší účinky
  • Luxusní design obalu
  • Doprava zdarma
  • Přiměřená cena
  • Věrnostní program
  • Skvělá zákaznická podpora
  • Pro úplné projevení účinků je potřeba dlouhodobé užívání – rozhodně více než jedno balení

Dostupné alternativy

Příznivé účinky minerálních látek, vitamínů a vybraných bylinných extraktů využívají ve svůj prospěch i ProMan Plus či Zerex Ultragold. Podobně jako Primulus jsou určeny (i) mužům v andropauze. Zatočí nejen s únavou a slabým výkonem, ale i klesající hladinou testosteronu. Dosáhnout lepšího výkonu v posteli a lepší erekce můžete s výživovými doplňky eJoy nebo Proerecta. V obou případech výrobce garantuje 100% přírodní složení a poměrně rychlý nástup účinku.

NA ZVÝŠENÍ TESTOSTERONU
ProMan Plus
Proerecta long
Zerex ultragold
Primulus
MenActive
Maxulen
Luxusní balení tabletek Primulus
Tabletky Primulus se prodávají v luxusním balení

Časté otázky

Stále nevíte, zda Primulus je pro vás to ,,pravé ořechové“? Následující série nejčastěji kladených otázek spolu s příslušnými odpověďmi by vám mohla pomoci v rozhodování. Tak směle do čtení, informací není nikdy dost.

Kdy se dostaví první účinky?

Žádný zázrak na počkání nečekejte. Ani přesné datum a čas, kdy se dostaví první výsledky. Zatímco někdo pocítí zlepšení již po prvním týdnu, jiní si na výsledek musí počkat i měsíc. Závisí to jak na fyzické kondici, věku, tak i životním stylu a aktuální hladině testosteronu. Ze zkušeností mužů se první účinky dostavují přibližně po 14 dnech a maximální efekt v průběhu 2 až 3 měsíců.

Jak objednat Primulus?

Pokud jste ještě nenakupovali přes internet, nelekejte se. Celý proces objednání je velmi jednoduchý a intuitivní. Po kliknutí na ikonku ,,Koupit“ (v pravém horním rohu) se zobrazí online formulář. Do jednotlivých políček vyplníte své kontaktní údajeadresu, zvolíte si počet balení, způsob dopravy a platby. Máte na výběr ze 3 možností platby, platbu převodem na účet, online platební kartou nebo dobírkou. Na závěr už pouze kliknete na tlačítko ,,Koupit Primulus“ a hotovo. Za pár dní bude ve vašich rukou.

formulář ke koupi tabletek Primulus
Objednávkový formulář

Co se stane, pokud Primulus přestanu užívat?

Primulus je 100 % přírodní produkt. Své účinky navozuje přirozenou cestou, nikoliv chemickými látkami. Po vysazení tabletek určitě nedojde k zastavení produkce testosteronu. Jeho hladina se sice sníží, avšak pouze na úroveň, jaká byla před zahájením užívání Primulusu.

Závěrečné hodnocení

Hned na první pohled mi bylo jasné, že nejde o pochybný výživový doplněk s levným složením. Oficiální webstránka je přehledná a obsahuje skutečně ty nejdůležitější informace, včetně složení produktu, kontaktních údajů a fotografií výrobců. Ti kladli důraz zejména na výběr jednotlivých složek, přičemž v denní dávce dostane vaše tělo skutečně vše, co potřebuje. Nejen vitamíny a bylinné extrakty, ale také minerální látky, na které se často zapomíná. Za zmínku rozhodně stojí i cena, která je s přihlédnutím na kvalitu výrobku přiměřená.

 

Problémy související s andropauzou nejsou ničím příjemným. Naštěstí dnes už nemusíte chodit se sklopeným zrakem do lékárny. Kvalitní výživové doplňky pro muže v přechodu najdete i na internetu. Důkazem je Primulus, na kterém si dali výrobci skutečně záležet. Pokud tedy stále váháte, zda ho vyzkoušet, vězte, že nemáte co ztratit, ale pouze získat.

ZDROJE:

(1) Oficiálna webstránka primulus.cz

(2) DANKOVA, LUPTAKOVA – Biológia reprodukčného a postreprodukčného veku, 2015. Dostupné na: https://fns.uniba.sk/fileadmin/prif/biol/kan/studium/skripta_2015_Biologia_reprodukcneho_a_postreprodukcneho_veku_Luptakova_Dankova.pdf

(3) Vitamín D a všetko, čo o ňom potrebujete vedieť. Dostupné na: https://gymbeam.sk/blog/vitamin-d-a-vsetko-co-o-nom-potrebujete-vediet/

(4) PORACOVA – Vitamíny 4. kapitola. Minerálne látky 5. kapitola. Dostupné na: https://www.pulib.sk/web/kniznica/elpub/dokument/Poracova1/subor/4.pdf , https://www.pulib.sk/web/kniznica/elpub/dokument/Poracova1/subor/5.pdf

(5) RYNDOVA, A. Biologická charakteristika pískavice. Bakalárska práca, České Budejovice, 2012. Dostupné na: https://theses.cz/id/i56wyu/BP_Biologick_charakteristika_pskavice_eck_seno_a_jej_vyui.pdf

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..