Recenze tabletek eJoy® – výživové doplňky na podporu erekce s přírodním složením

0

Ne každý muž má to štěstí a v sexuální oblasti mu to klape jako hodinky. Nedostatečný výkon v posteli a neschopnost uspokojit partnerku či manželku je tou největší ranou pro mužské ego. Mnozí muži se zaměřují podstatně více na výkon než na samotné emoce, které s sebou pohlavní styk přináší. Zatímco zpočátku si své problémy s předčasnou ejakulací, případně erektilní dysfunkcí, nechtějí připustit, dříve či později se začnou ohlížet po účinném řešení. Kromě zázračných nápojů, pásků a tabletek na lékařský předpis nabízí trh několik výživových doplňků na přírodní bázi. Z nich dostávají čím dál více pozornosti přípravky značky eJoy®. Přečtěte si, jaké produkty značka nabízí, jaké je jejich složení a o kolik Kč ochudí vaši peněženku.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O EJOY
Nejlevnější koupíteTU
ReferenceZkušenosti zákazníků
Kategorie produktůPodpora erekce - Předčasná ejakulace
Alternativní produktyProerecta - Zerex - Erexan

O značce eJoy

Výživové doplňky eJoy, určené výhradně pro muže, přišly na náš trh z Velké Británie, konkrétně z Londýna. Právě tam vznikla značka eJoy® pod taktovkou společnosti Pharmatico Ltd. Kvalitu a bezpečnost produktů eJoy ze zdravotního hlediska potvrzuje i Úřad veřejného zdravotnictví České republiky, který oficiálně schválil jejich distribuci. Samozřejmostí jsou certifikáty a protokoly získané od akreditovaných zkušebních laboratoří SNAS. Přísné podmínky a normy však splnily nejen v Česku, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy, kde pomáhají zkvalitnit sexuální život nejen mužům, ale v konečném důsledku i jejich partnerkám.

Tabletky eJoy LONG
Pod značkou eJoy® jsou v době psaní této recenze dostupné dva produkty: „eJoy“ a „eJoy LONG“

Pevná erekce je základ

O kvalitním sexuálním styku bez pevné mužské erekce by se dalo mluvit asi jen těžko. Zatímco muže ochablý penis během postelových radovánek dostává do velmi nepříjemné situace, žena to zase může připisovat její nedostatečné atraktivitě či schopnostem. K nekvalitní, příliš krátké nebo až bolestivé erekci přispívá mnoho faktorů, od těch fyziologických až po ty psychologické. (1)

Zdravý sexuální život
Pevná erekce je důležitá pro spokojený sexuální život.

Jak probíhá erekce?

Bez větru se ani lístek nepohne. V případě mužské erekce to platí dvojnásob. Vše začíná sexuálním podnětem, který vyšle signál do mozku. Ten následně ihned informuje pohlavní soustavu s žádostí o aktivaci jednotlivých mechanismů odpovědných za vznik ztopoření. V případě, že všechny části splní svou funkci, dochází ke zvětšení průtoku krve do penisu, výsledkem čehož je jeho vzpřímení. (1)

Pokud ke ztopoření penisu nedojde, je potřeba najít příčinu. Ta se může ukrývat v narušené funkci cévního, nervového systému či nedostatečné hladině některého z hormonů, nejčastěji testosteronu. Ovlivnit ji však může i špatná životospráva, aktuální psychické a emocionální rozpoložení, případně užívání vybraných léčiv. Zatímco na některých z uvedených faktorů dokážete zapracovat pouze vy (životospráva, emocionální rozpoložení), na jiné si dříve či později musíte přivolat pomoc. Jednou z forem pomoci mohou být výživové doplňky eJoy, které vám v následujících řádcích blíže představím. (1)

Produkty

Jak jsem již naznačila, tabletky eJoy se nejčastěji skloňují v souvislosti se zkvalitněním sexuálního styku. Podporují chuť na sex, zlepšují kvalitu erekce a prodlužují vyvrcholení. Účinnou formou pomoci mohou být i pro muže, které trápí problémy s prostatou. Aktuálně, v době psaní této recenze, se na trhu setkáte se 2 výživovými doplňky značky eJoy: eJoy a eJoy LONG.

eJoy

Jeho primárním cílem je zlepšit kvalitu erekce a zvýšit libido, tedy chuť na sex. Sekundárně však přispívá k normalizaci činnosti prostaty a do jisté míry dokáže pomoci i s předčasnou ejakulací. Má čistě přírodní složení, přičemž obsahuje extrakt z kotvičníku, macy, Saw Palmetto a chilli papriček. Včetně bylin nechybí ve složení ani L-Arginin, L-Citrulin a dvojice vitamínů C a D. Vzhledem k uvedeným složkám se dosud nezaznamenal výskyt žádných vedlejších účinků, které často způsobují tabletky na lékařský předpis.

Dávkování: Pro dosažení požadovaného efektu se užívají dvě kapsle půl hodiny před pohlavním stykem. V průběhu jednoho dne můžete užít maximálně 4 kapsle, více rozhodně neužívejte.
tabletky eJoy
Tabletky „eJoy“ jsou primárně určeny na podporu kvality erekce

eJoy LONG

Předčasná ejakulace partnera může také během pohlavního styku nadělat pořádné komplikace. Nejenže muže dostává do nezáviděníhodné a trapné situace, ale ani ženě se často nedostane potřebného uspokojení. Podobně jako u předchozího problému erektilní dysfunkce lze vinu připisovat mnoha faktorům: genetickým predispozicím, poruchám štítné žlázy, nezdravému životnímu stylu, ale i poruchám prostaty a dalším. Výživovým doplňkem určeným především na oddálení ejakulace je eJoy LONG, který mimo jiné pomáhá zvýšit libido zkvalitnit erekci.

Dávkování: Maximální účinek vám zajistí dvě kapsle půl hodiny před pohlavním stykem. Ty však lze užít pouze dvakrát za den, tudíž maximální denní dávka činí 4 kapsle.
Tabletky eJoy LONG
Tabletky „eJoy LONG“ jsou primárně určeny na předčasnou ejakulaci

Složení

K pozitivům produktů značky eJoy jednoznačně patří jejich čistě přírodní složení. Obsahují výtažky ze 4 bylin, aminokyselin a vitamínů, které mají příznivý vliv na činnost jednotlivých tělesných funkcí, ovlivňujících kvalitu pohlavního styku.

Složení eJoy LONG
Etiketa znázorňující složení eJoy LONG

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris)

Vzhledem ke svému účinku se považuje za tzv. rostlinnou viagru, tudíž afrodiziakum zvyšující činnost libida, napomáhající kvalitní erekci tvorbě spermií. Po kotvičníku tedy sahají nejen muži s choulostivými problémy v sexuální oblasti, ale i ti, které trápí neplodnost. Také si poradí s vysokým krevním tlakem, zvýšenou hladinou glukózy. Má antioxidační účinek, chrání tělo před bakteriemi a škodlivými látkami. Kotvičník zemní je obsažen jak ve výživovém doplňku eJoy, tak i eJoy LONG. (2)

Kotvičník zemní, lat. Tribuls terrestris
Kotvičník zemní, lat. Tribuls terrestris, zdroj: Forest & Kim Starr

Maca peruánská (Lepidium meyenii)

Maca se vyskytuje v oblastech jihoamerických And, kde má mezi domácími své cenné postavení už odpradávna. Z místního platidla se postupně stala oblíbenou rostlinou nejen v oblasti And, ale i v dalších částech světa. Její dlouhodobé a pravidelné užívání přispívá ke zvyšování sexuální aktivitypohyblivosti spermií zlepšení nálady. Vzhledem k uvedeným vlastnostem se vyskytuje u obou produktů eJoy, kde svou funkci plní mimořádně zodpovědně, což potvrdí nejeden spokojený muž. (3)

TIP: Pro posílení účinku si můžete občas uvařit čaj z macy. V lékárně jsou dostupné sušené plody, které je potřeba zalít vařící vodou, nechat několik minut vylouhovat a vypít. Ne však více než jeden šálek za den.

Serenoa plazivá (Serenoa repens)

Na léčbu problémů souvisejících s prostatou, především její zvětšení, se v přírodní medicíně využívají plody rostliny Saw Palmetto, což je označení pro Serenou. Dokáže pomoci v případech náhodného úniku moči, při nedostatečném vyprazdňování a častých zánětech močových cest. Svými účinky si kromě mužů získá i ženské publikum, protože zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Z výživových doplňků eJoy je obsažena pouze v tabletách eJoy. (4)

Chilli

V malém množství, avšak se silným účinkem, se nachází v tabletách eJoy extrakt z pálivých chilli papriček. Ty obsahují hlavně kapsaicin, odpovědný za jejich pálivost, který je doplněn vysokým obsahem vitamínů C, A, B, D. Chilli papričky najdou své využití nejen v kulinářství jako dochucovadlo, ale i při zlepšení některých fyziologických funkcí organismu. Pomocnou ruku podají při léčbě onemocnění srdcesnížení hladiny cukru v krvi, zrychlení metabolismu krevního oběhu. (5)

Chilli paparičky mají svůj význam nejen v kulinářství, ale i při léčbě více zdravotních potíží.
chilli papričky
VĚDĚLI JSTE, ŽE chilli papričky obsahují přibližně tolik vitamínu C jako dva velké pomeranče?

L-arginin

Aminokyselina odpovědná (i) za přenos vzruchu v nervovém systému. Správný přenos nervových vzruchů je obzvláště důležitý v procesu erekce, kdy nervová soustava vysílá odkaz pohlavní a cévní soustavě. Z tohoto důvodu je l-arginin obsažen v obou produktech eJoy. Spolu s výše zmíněnými účinky také podporuje syntézu bílkovin, podílí se na zrychlení krevního oběhu imunitních procesů v organismu. (6)

L-citrulin

Svými účinky se velmi podobá l-argininu. Sahají po něm zejména sportovci, kterým pomáhá zvýšit výkonnost, snížit bolest svalůzmírnit únavu zlepšit prokrvení jednotlivých částí organismu. Svůj význam si ale najde také při zkvalitnění sexuálního života mužů s erektilní dysfunkcí. Vzhledem k tomu nechybí ve složení výživových doplňků eJoy a eJoy LONG, kde je dokonce ve zvýšené koncentraci.

Vitamíny C a D

Dva stateční, kteří mají nezastupitelné místo v produktech eJoy® a eJoy® LONG. Zatímco vitamín C je známý antioxidant podílející se na metabolismu železamědi a dalších látek, vitamín D se ve značné míře podílí na dělení buněk, regulaci krevního tlaku či zlepšení pohyblivosti spermií. Nelze opomenout ani jeho pozitivní vliv na léčbu některých kardiovaskulárních onemocnění, osteoporózy, depresivních stavů a chronických bolestí. (7)

Asijský ženšen (Panax ginseng)

Ve výživovém doplňku eJoy® LONG sice nenajdete Serenou ani extrakt z chilli papriček, ale najdete v něm jinou, stejně účinnou rostlinku z daleké Koreje – Asijský ženšen. Využívá se nejen na oddálení ejakulace a při problémech se sexuálním vzrušením, ale i při vysokém krevním tlaku, krvácení z nosu a astmatu. Po ženšenu často sahají i ženy, které sužuje bolestivá a silná menstruace.

Asijský ženšen je účinný na oddálení ejakulace.
Asijský ženšen, lat. Panax ginseng

Zkušenosti uživatelů

Nejdůvěryhodnějším potvrzením kvality a účinku produktů jsou recenze zákazníků. Ti často na diskusních fórech prozradí nejen ty pozitivní, ale i temné stránky produktů. Začněme ale nejdříve těmi pozitivními.

Muži si pochvalují účinky produktů eJoy® zejména v souvislosti s pevnou erekcí oddálením vyvrcholení. Partnerku nejenže dokážou maximálně uspokojit, ba co víc, dokonce užívání výživových doplňků eJoy® dopomohlo k úspěšnému otěhotnění partnerky. Výhodné balíčky a jejich přiměřená cena (srovnatelná s konkurencí) jsou už pouze příjemným bonusem, který jednoznačně přispívá ke stále větší popularitě těchto produktů.

Ahoj. Musím pochválit eJoy. Od té doby, co ho užívám, mi dokázal pomoci v prodloužení sexuálního styku. Už se mi nestává, že bych nedokázal uspokojit přítelkyni včas. Nevěřil jsem moc popisům, které jsem četl, ale skutečně to má pro mě perfektní výsledný efekt. Za pár drobných to opravdu stojí!

Zdroj: Tomáš, sexuologicka.sk

pozitivní zkušenost eJoy.
Recenze tabletek eJoy

Zdroj: Tato, sexuologicka.sk

Zklamáním pro některé muže je pozdější nástup účinku. První výsledky v podobě kvalitnější erekce a zpožděná ejakulace se v pohlavním styku projevily až po několika týdnech užívání. Je potřeba být tedy trpělivý a počkat, přece jen na dobré se čeká déle.

tabletky eJoy, zkušenosti z Heureky
Recenze eJoy heureka

Zdroj: Pedro, heureka.sk

recenze z diskuzního fóra.
Recenze uživatele eJoy

Zdroj: Emil, heureka.sk

TIP: Několik dalších referencí si můžete přečíst na oficiální stránce eJoy v sekci „Příběhy spokojených mužů.

Dostupné alternativy

Doplňky stravy na podporu erekce a předčasnou ejakulaci od značky eJoy nejsou jediné na trhu. Pomoci mužům s těmito choulostivými problémy se rozhodly i další společnosti, které také garantují výborné výsledky. Jedním z nejznámějších je Clavin Platinum. Slibuje rychlý nástup účinku a intenzivnější sexuální život. Pokud moc nedůvěřujete nákupu na internetu, potěší vás jeho dostupnost v lékárnách BENU či Dr. Max. Širokou nabídkou produktů překvapí značka ZEREX,nabízející kromě tabletek na erekci, prostatu a předčasnou ejakulaci i čaje, parfémy či výživové doplňky podporující kvalitní spánek. Trojici značek na zkvalitnění sexuálního styku uzavírá EREXAN.Mužům nabízí tři různé výživové doplňky, na pevnou erekci, oddálení ejakulace a podporu plodnosti zejména u starších mužů.

Alternativní pilulky na erekci.
V segmentu doplňků stravy na podporu erekce je velká konkurence

Výhody a nevýhody

  • cenově výhodné balíčky
  • čistě přírodní složení
  • doprava nad 1 800 Kč zdarma
  • žádné vedlejší účinky
  • delší nástup účinku

Časté otázky

Můžete kombinovat produkty eJoy s jinými výživovými doplňky nebo alkoholem? Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky a vyhněte se rizikům, kterým můžete být vystaveni nesprávným užíváním tablet eJoy® a eJoy® LONG.

Kde lze zakoupit produkty eJoy?

Oficiálním distributorem výživových doplňků eJoy v České republice a na Slovensku je společnost Pharmatico CE, s.r.o. Ta zároveň odpovídá i za kvalitu a originalitu nabízených výrobků, které si máte možnost zakoupit pouze prostřednictvím oficiálního e-shopu www.ejoytablety.cz. Prodávají se bez lékařského předpisu. V lékárně a jiných prodejnách s výživovými doplňky tyto produkty nenajdete.

Mohu kombinovat eJoy i s jinými doplňky stravy na podporu erekce?

Vzhledem k tomu, že výživové doplňky podporující sexuální aktivitu obsahují některé společné látky, se jejich kombinace rozhodně nedoporučuje. Přijímání dvojnásobného množství těchto látek může způsobit zdravotní komplikace. Totéž platí i pro alkohol, se kterým byste výživové doplňky značky eJoy® také neměli kombinovat, neboť snižuje jejich účinek.

Po jaké době nastoupí první účinky?

Jak již někteří muži ve svých recenzích zmínili, účinek se nedostaví hned, ale budete si na něj muset chvilku počkat, minimálně několik dní. Pro dosažení maximálního účinku je potřeba produkty eJoy užívat denně a dlouhodobě, nejméně po dobu 2 měsíců.

Kapsle eJoy LONG
Pro dosažení maximálního účinku je potřebné produkty eJoy užívat delší období a nekombinovat je s dalšími doplňky stravy na podporu erekce. Na obrázku jsou kapsle produktu eJoy LONG

V jakém balení mi přijdou produkty eJoy?

U výživových doplňků zaměřených na choulostivé problémy v oblasti sexuálního života je prioritou výrobců a distributorů dodržovat diskrétnost. Produkty jsou zabaleny v krabici, na které se nachází štítek s vaší adresou, bez jakékoliv reklamní značky. Zásilku vám doveze DPD kurýr přímo domů, případně za nižší poštovné si ji můžete vyzvednout na poště.

Moje závěrečné hodnocení

Jedním z rozhodujících kritérií při koupi jakéhokoliv produktu je cena. Ta u výživových doplňků eJoy hraje (v rámci daného segmentu) v jejich prospěch. Za cenově výhodnými balíčky ale nezaostává ani jejich čistě přírodní složení, které zahrnuje jak extrakty z bylin, tak i aminokyseliny a vitamíny. Limity však vidím v delším čekání na výsledky. Ty se v kvalitě pohlavního styku projeví až po několika dnech pravidelného užívání. Navíc jedna dávka sestává ze 2 tablet, což také může odradit od koupě. V konečném důsledku ale hodnotím značku eJoy kladně. Za relativně přiměřenou cenu nabízí výsledky, na které se určitě vyplatí počkat.

Tabletky na erekci vyvolávají u lidí různé reakce. Někteří je považují spíše za výmysl a marketingový tah, pro jiné jsou zase nadějí a jednou z možností, jak vyřešit svůj problém. Jaký máte názor na takovéto výživové doplňky vy? Důvěřujete jim nebo se spíše spoléháte na lékaře, případně jiné techniky?

Zdroje:

(1) https://www.ejoytablety.cz/

(2) https://kont.zsf.jcu.cz/pdfs/knt/2013/04/14.pdf

(3) https://www.praktickelekarenstvi.cz/pdfs/lek/2006/04/06.pdf

(4) https://www.praktickelekarenstvi.cz/pdfs/lek/2011/02/09.pdf

(5) http://www.jchvatal.mzf.cz/download/chilli.pdf

(6) https://www.medicinapropraxi.cz/pdfs/med/2009/02/06.pdf

(7) https://www.solen.cz/pdfs/med/2013/02/09.pdf

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..