Erexan Standard. Představení volně-prodejných tabletek na zlepšení erekce

0

V Česku má téměř 40% mužů starších 40 let problémy s erekcí. Samozřejmě se tyto intimní problémy dotýkají i mladších mužů. Příčinou jsou různé zdravotní problémy, ať už psychické nebo fyzické. Bohužel, většina mužů problémy s erekcí neřeší. Důvodem je zejména ostýchavost z návštěvy lékaře. Obecně se ale doporučuje řešit tyto problémy konzultací s lékařem. V případě občasných problémů s dosažením erekce to však nemusí být hned nevyhnutelné. Je ale důležité, abyste přehodnotili svůj životní styl, způsob stravování a udělali potřebné změny.

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte problémy s erekcí více než půl roku, tak byste neměli hledat jednoduchá řešení na internetu, ale jít na lékařské vyšetření. Erektilní dysfunkce může být předzvěstí vážného onemocnění!

Tabletky na erekci Erexan Standard

Volně-prodejných přípravků na zlepšení erekce, chuti na sex či prodloužení pohlavního styku je mnoho a neustále přibývají. Důležité je vybrat si ten správný ze všech ověřených, certifikovaných, spolehlivých a dokola slibujících nejlepší výsledky. Často diskutovanými se v poslední době stávají tabletky EREXAN Standard od evropské společnosti Augeri Nutraceuticals, která se při výrobě různých doplňků pro dospělé chválí osobitou strategií. Kombinuje totiž ,,prý“ dokonalé poměry účinných látek, a tak údajně vytváří účinnost produktu, jakou byste jinde jen těžko hledali. Firma ručí za to, že kupujete kvalitu za skvělou cenu. Je to opravdu tak?

Tabletky Erexan Standard balení
Etiketa tabletek EREXAN Standard prošla nedávno redesignem. Tady je její nová podoba.
TIP: Přečtěte si recenzi tabletek EREXAN. Daná recenze se na tabletky Erexan dívá z trochu jiného pohledu a najdete v ní informace, které já v tomto článku neuvádím.

Proč by měl Erexan Standard účinkovat lépe než konkurenční produkty?

Erexan Standard zahrnuje velmi podobné složky jako jiné podobné produkty (např. Zerex Klasik). Jeho tajemství prý ale tkví v jejich poměru. Obsahuje přesně určené aminokyseliny a přírodní extrakty v přísně stanoveném množství, aby navzájem účinkovaly a vytvářely dokonalou synergii. Tuto strukturu vyvinuli odborníci v laboratořích a podléhají přísným normám HACCP. Látky, které jsou použity v přípravku, jsou ve stoprocentní BIO kvalitě a vyráběny patentovanými metodami. Právě kvůli pečlivé výrobě a příslibu spolehlivé kombinace látek se Erexan sám prohlašuje za nejúčinnější volně-prodejný produkt v oblasti erektilních problémů.

Složení

Maca peruánská – extrakt z jejího kořene slibuje novou energii nejen do ložnice, ale i do života. Působí jako skutečný životabudič. Má jedinečnou schopnost podnítit lidské tělo, aby samo vyrovnalo hladinu hormonů a také proto má v případě chybějícího testosteronu nenahraditelnou roli. Celkově Maca peruánská příznivě působí i na mužskou potenci, zlepšuje kvalitu a množství spermií a zlepšuje schopnost dosáhnout erekce.

TIP: Přečtěte si reálné zkušenosti uživatelů o tom, jak ovlivňuje Maca podporu erekce a zvýšení libida.

Kotvičník zemní – v kombinaci s Macou ho jako velmi slibnou kombinaci nenajdete pouze v tabletkách Erexan, ale i v jiných podobných produktech pro dospělé. Slouží především na stimulaci tvorby mužského pohlavního hormonu – testosteronu. Právě testosteron je zodpovědný za dostatek mužské síly a sexuální žádostivosti.

Kotvičník zemní a jeho žluté květy
Kotvičník zemní slouží na stimulaci tvorby mužského pohlavního hormonu
TIP: Chcete si přírodní cestou zvýšit hladinu testosteronu? Vyberte si některý produkt ze seznamu volně-prodejných testosteronových tabletek.

L-Arginin – známá aminokyselina, která je nápomocná při samotném vzniku erekce. Její neocenitelnou předností je především tvorba oxidu dusnatého v organismu. Oxid dusnatý pomáhá uvolnit hladké svalstvo a zejména cévy vedoucí do penisu. To umožňuje, aby byl penis dostatečně napumpovaný krví. Čím více krve do penisu dostane, tím je tvrdší a větší. V Erexanu se nachází také L-Citrulin, který napomáhá dlouhodobé stabilitě hladiny L-Argininu v buňkách.

Erexan Standard dále obsahuje:

  • L-Lysin
  • L-Ornitin
  • L-Citrulin

Cena

Cena Erexanu Standard se výrazně neliší od tržního průměru podobných přípravků. Platí klasické marketingové pravidlo, tj. čím větší balení si zakoupíte, tím levněji vás to vyjde.

Firma propagující Erexan zaručuje účinnost produktu a spokojenost zákazníků. Nenabízí ale možnost zakoupit si např. pouze 2 kapsle na zkoušku, jako je tomu např. u Zerexu. Erexan Standard může vykazovat skvělé výsledky, ale na každého přece funguje něco jiného. A tak to, že si ho před koupí nemůžete ověřit? To působí jako malá nevýhoda. Na druhou stranu, v případě nespokojenosti nabízí prodejce garanci vrácení peněz za každé neotevřené balení.

Základní balení obsahuje 15 tablet a koupíte ho za cenu 720 Kč. Větší balení jsou pouze variantami, které obsahují 2, 3 či 4 základní balíčky za zvýhodněnou cenu. U největšího balení můžete ušetřit až 510 Kč. Erexan Standard nemusí být pouze jednorázovým řešením, ale i dlouhodobým pomocníkem v ložnici, kdy vám zvýhodněná MEGA balení přijdou vhod.

tabletka Erexan Standard
Užívání tabletek Erexan Standard

Erexan si můžete v online lékárně koupit levněji

Postup je úplně jednoduchý. Použitelný je ale pouze v oficiálním e-shopu. Slevu 55 Kč získáte, když v procesu objednávky vložíte do poznámky slevový kód ,,sleva55“.

Užívání a vedlejší účinky

Tabletky Erexan Standard byste měli užít alespoň hodinu před pohlavním stykem. Sice někteří zákazníci tvrdí, že účinky je mile překvapily už pár minut po požití, ale jiní si museli po hodině vzít druhou tabletku. I když nebyly zjištěny žádné negativní vedlejší účinky, uvedené množství (2 tablety před pohlavním stykem) byste neměli překračovat. Do hodiny by měly přesné poměry složek obsažených v Erexanu přinést dokonale tvrdou erekci, která přidá na tloušťce a délce penisu. Rovněž by měly prodloužit sexuální požitek a zintenzivnit orgasmus.

PRODUKTY PRO INTIMNÍ ZDRAVÍ MUŽE
Na tvorbu spermatu
Na podporu plodnosti
Na podporu erekce

Proč řešit problémy s erekcí?

Problém s erekcí byste měli v první řadě řešit, protože erektilní dysfunkce je pouze symptomem nějakého (často závažného) onemocnění. Odstraněním primární příčiny se zlepší i vaše erekce.

Důležitost kvalitního intimního života ve vztahu

Z povahy muže lovce a budovatele rodu je schopnost dosáhnout erekce a uspokojit svou partnerku základním pilířem šťastného a plnohodnotného života. Každé selhání sahá na piedestal mužnosti a to je pro muže v jakémkoliv věku velice ponižující. Pokud se prohry v ložnici opakují, negativně to ovlivňuje nejen intimní život partnerů, ale i jejich vztah v jiných rovinách.

Lepší sex = lepší život

Sex s někým, koho milujete, je výborným způsobem, jak projevit lásku, a zároveň upevnit citovou vazbu mezi dvěma lidmi. Při sexu se do našeho mozku uvolňují chemické látky, které přinášejí pocit štěstí. Díky kvalitnímu sexuálnímu životu tak můžete lépe snášet každodenní stres a snadněji řešit běžné problémy. Sex působí dokonce pozitivně na naši kreativitu. Má mužům i ženám způsobovat radost a pocit uvolnění.

sex
Sex působí pozitivně na naši kreativitu

Čekat se nevyplatí

Nepřipravujte se o intimní chvíle s Vaší partnerkou. Erexan možná bude skvěle fungovat právě na vás. Pomůže vám zaktivizovat váš intimní život a nepřijdete o pocity štěstí, které se koupit nedají. Pokud si myslíte, že na to už nemáte věk a mladí jste již byli, naberte odvahu. Změnou životního stylu podpořeného například tabletkami Erexan Standard můžete mít sex dokonce lepší než kdykoliv předtím.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..