Recenze tabletek BreastEXTRA+ (účinky, ceny balení, výhody a nevýhody)

Pohled na pěkné ženské poprsí nejenže potěší mužské oko, ale má i další pozitiva. Podle studie zveřejněné v odborném periodiku „Archives of Internal Medicine“ došlo k patrnému zlepšení činnosti kardiovaskulární soustavy u mužů, kteří se pravidelně dívali na ženské poprsí. Projevilo se to jak snížením krevního tlaku, tak zpomalením tepové frekvence. Zatímco některé ženy svým poprsím doslova léčí, jiné o tom pouze sní. A právě pro ty je určen výživový doplněk BreastEXTRA+. (1)

Výrobce slibuje viditelné zvětšení prsou a deklaruje čistě přírodní složení bez jakékoliv chemie. To opravdu existují tabletky, které stačí pravidelně užívat a prsa dosáhnou požadované velikosti? Jaké mají složení a vedlejší účinky? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky vám prozradím v následujících řádcích. Stejně jako nezávislé zkušenosti uživatelek z diskusních fór.

TABLETKY NA ZVĚTŠENÍ PRSOU
BreastEXTRA+
DecoFemm Beauty Breast

Jak fungují tablety BreastExtra+?

Obsahují komplex vybraných bylinných extraktů. Většina z nich je bohatá na fytoestrogeny, tudíž látky, které jsou svými účinky velmi podobné lidskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Podporují tvorbu tkáně prsní žlázy, důsledkem toho dochází ke zvětšení prsou. V některých případech o více než jednu konfekční velikost podprsenky. Samozřejmě je to individuální. Konečný výsledek, tedy tvar a velikost poprsí, ovlivňuje několik faktorů: zdravotní stav ženy, věk, ale i menstruační cyklus, případně kojení.

VĚDĚLI JSTE, ŽE: Fytoestrogeny dokážou utlumit nepříjemné projevy menopauzy a jsou výbornou prevencí před vznikem nádorových onemocnění.

Ve složení tablet BreastExtra+ sice dominují látky podporující růst prsou, avšak bez nutričně vyvážené stravy a odpočinku jen stěží dosáhnete vysněného výsledku. Nezapomeňte proto do vašeho jídelníčku zařadit potraviny bohaté na obilniny a bílkoviny, které jsou základním stavebním prvkem buněčných struktur. Nacházejí se nejen v mléčných a masných výrobcích, ale také v ovoci a zelenině. V práci se snažte vyhnout stresu, doma si dopřejte relaxaci a spěte min. 8 hodin. Tělo tak výborně zregeneruje, čímž se zvýší i účinek tabletek BreastEXTRA+. (3)

TIP: Ke zvětšení prsou napomáhá jejich lehké masírování, ideálně dvakrát denně v trvání alespoň 5 minut.
Kromě tabletek BreastEXTRA+ přispívá ke zvětšení prsou i jejich pravidelné masírování.
Ke zvětšení prsou přispívá i jejich jemné masírování.

Složení

V jedné tabletě BreastEXTRA+ se nachází 8 rostlinných výtažků, přičemž 5 z nich podporuje růst prsou.

Jam čínský

Léčivá bylina, známá také pod latinským označením Dioscorea opposita, která se již v dávných dobách Aztéků spojovala s léčbou ženských problémů. Kromě vápníku, mědi, železa a vitamínu C je výborným zdrojem fytoestrogenů. Pro lidské tělo má několik přínosů. Vyrovnává hladinu pohlavních hormonů, stimuluje růst prsou, tlumí menstruační bolesti a projevy klimakteria. Vzhledem k výše uvedeným estrogenním účinkům není vhodný pro těhotné ženy a lidi s karcinomem na prsou, vaječnících a prostatě. (4)

Fenykl obecný

Trvanlivá rostlinka s pronikavou vůní. Své využití najde nejen v kulinářství, ale i čínské medicíně. Jako afrodiziakum ulevuje od bolesti hlavy, menstruačních potíží a podporuje chuť na sex. Nelze opomenout ani pozitivní vliv fenyklu na udržení hormonální rovnováhy v lidském organismu. (3)

Fenykl je vděčnou ingrediencí mnoha jídel. Dodá jim specifickou chuť a vůni.
Vzhledem ke své pronikavé vůni a atypické chuti se fenykl využívá zejména v kulinářském umění

Andělika čínská

Patří k cenným zdrojům fytoestrogenů. Aktivně se podílí na zvětšení prsou, utlumuje menstruační křeče a příznaky menopauzy. Pomocnou ruku podá také při trávicích potížích, únavě, poruchách spánku a vysokém krevním tlaku. Zároveň příznivě působí na činnost lymfatického či kardiovaskulárního systému. (3)

Serenoa plazivá

Malá palmovitá rostlina pocházející ze subtropických oblastí. Zmiňuje se především ve spojitosti s léčbou zánětu močových cest a zvětšenou prostatou. Její plody jsou bohaté jak na mastné kyseliny a fytosteroly, tak i hormon prolaktin. Ten zvyšuje dělení buněk v oblasti prsních žláz, jehož výsledkem jsou větší prsa. (5)

Senovka řecká

Svou pronikavou vůní vám provoní celý dům. Zatímco na Středním východě dodává jídlům mírně kořeněnou karamelovou příchuť, v Etiopii je podávána malým dětem k detoxikaci žaludku. Obsahuje fytoestrogeny, které (jak jsem již několikrát zmínila) podporují růst prsou a tvorbu mateřského mléka. (3)

Damiána

Bylina s odborným názvem Turnera diffusa pozitivně ovlivňuje sexuální aktivitu a zároveň přispívá k dosažení psychické pohody. Rovněž zlepšuje činnost trávicího ústrojí, zmírňuje křeče při menstruaci a astmatu.

UPOZORNĚNÍ: Damiána se v žádném případě nedoporučuje užívat v jakékoliv formě těhotným ženám, u kterých může vyvolat potrat. (6)

Kolagen

Představuje jednu z nejdůležitějších bílkovin v lidském těle a zároveň klíčovou složku podpůrných a pojivových tkání. Zajišťuje správnou funkci pohybového aparátu, hydratuje pokožku, pleti dodává potřebnou svěžest a nehtům zase pevnost. Zatímco v mládí má lidský organismus dostatek kolagenu, po 30. roku jeho produkce klesá a musíme si ho doplňovat prostřednictvím doplňků stravy. (3)

Sójové isoflavonoidy

Získávají se zpracováním sójových bobů. Účinky se velmi podobají fytoestrogenům, a tudíž pozitivně ovlivňují velikost prsou. To ovšem není jejich jediným benefitem. Sójové isoflavonoidy působí jako antioxidanty, přispívají k detoxikaci jater, urychlují spalování tuků a udržují paměť v dobré kondici. (3)

Účinky

BreastExtra+ je určen ženám s touhou po větších prsou, které nechtějí podstoupit plastickou operaci, případně hledají cenově dostupnější řešení. Rovněž uspokojí požadavky čerstvých maminek po porodu, které trápí ochablá prsa. Ta nejenže zpevní, ale i pěkně vyformuje. Navíc se s „novým“ dekoltem často vrací i ztracené sebevědomí a sebedůvěra. Rozhodně zde ale účinky BreastExtra+ nekončí. S přihlédnutím k obsahu jednotlivých látek uleví od silných menstruačních bolestí a pokožce dodá potřebnou svěžest.

ZAJÍMAVOST: Podle průzkumu zveřejněného na stránce breastextra došlo u 91% žen k viditelnému zvětšení prsou již během prvních 3 týdnů pravidelného užívání. Výsledky tedy na sebe nenechají dlouho čekat.
Tablety BrastExtra+ pozitivně ovlivňují nejen růst prsou, ale mají i další zdravotní benefity.
Pozitivní účinky doplňku stravy BreastExtra+

Mají tabletky BreastEXTRA+ vedlejší účinky?

Výrobce sice deklaruje 100% přírodní složení bez jakýchkoliv vedlejších účinků, avšak i přesto buďte obezřetní. Mějte na paměti, že složení sójových isoflavonoidů, které patří mezi poměrně časté alergeny, může vyvolat alergickou reakci. V případě, že k tomu dojde, okamžitě přerušte užívání a o dalším postupu se poraďte se svým lékařem. Totéž platí při překročení předepsané denní dávky.

Užívání

Pokud nemáte moc rádi polykání tablet, asi vás moc nepotěším. V jedné dávce se budete muset popasovat až se 2 kapslemi najednou. Ty se doporučuje užívat ráno (2 tbl) a večer (2 tbl). Maximální denní dávka jsou tedy 4 kapsle denně. Nezapomeňte je vždy zapít dostatečným množstvím tekutin, ideálně čistou vodou.

S užíváním kapslí BreastExtra+ začněte ve druhé polovině menstruačního cyklu. To je přibližně 10 dní od skončení poslední menstruace. Právě tehdy je v těle optimální hladina hormonů, díky čemuž je jejich účinek rychlejší. Dodržujte pravidelnost a buďte trpělivé, nepřestávejte ani během menstruace. Pro dosažení požadovaného výsledku je užívejte minimálně 9 týdnů nepřetržitě.

UPOZORNĚNÍ: Jak jsem již výše zmínila, ještě jednou připomínám, BreastEXTRA+ obsahuje extrakt z damiány, vzhledem k tomu NENÍ VHODNÝ pro těhotné a kojící ženy.

Balení a ceny

Ti z vás, kteří máte k tabletkám tohoto druhu nedůvěru a bojíte se, že utratíte peníze za něco, co nebude fungovat, zakupte si nejprve tzv. zkušební balení (Basic) na jeden týden. Stojí 395 Kč a obsahuje 30 kapslí. Nezapomínejte ale, že první výsledky přicházejí až po několika týdnech pravidelného užívání. Po spotřebování jednoho balení se velikost vašich prsou pravděpodobně vůbec nezmění. Zkušební balení se hodí spíše v případech, kdy si chcete ověřit, že užívání BreastEXTRA+ nebudou doprovázet žádné nežádoucí účinky. Ty se objevují už během prvních dní.

Dostupná balení doplňku stravy breastextra
Čím větší balení si koupíte, tím více ušetříte

Kromě zkušebního Basic balení najdete v nabídce několik dalších balíčků. Tři týdny vám vydrží balíček Standard s 90 kapslemi, který se prodává za 1100 Kč. V případě, že si chcete udělat zásoby na celý měsíc, objednejte si balíček Standard plus. Za 120 kapslí zaplatíte 1295 Kč.

Doporučuji však věnovat pozornost i největšímu balíčku, který je cenově nejvýhodnější. Jedná se o kompletní kúru na tři měsíce. Za cenu 3190 Kč získáte 390 kapslí, díky kterým dáte přípravku BreastEXTRA+ dostatek času na to, aby naplno prokázal své účinky.

DOPRAVA ZDARMA se vztahuje na každou objednávku nad 1800 Kč. Balení a ceny jsou aktuální v době psaní recenze, mohou se postupně měnit.

Zkušenosti uživatelů

Ve snaze napsat co nejobjektivnější recenzi tabletek BreastExtra+ jsem si udělala průzkum vybraných diskusních fór (forum.zdravie, modrykonik), a hledala nejen pozitivní, ale i negativní zkušenosti uživatelů týkající se deklarovaných účinků.

 

Několik uživatelek si pochvalovalo viditelné zvětšení prsou přibližně po 3 až 4 týdnech od začátku užívání. Důkazem skutečné změny velikosti prsou byla nejen malá podprsenka, ale také reakce blízkých přátel, kterým větší prsa ihned udeřila do očí.

Uživatelka si pochvaluje viditelné změny ve velikosti prsou.
Pozitivní zkušenost s BreastExtra+ na jednom z diskusních fór

Zdroj: akinom0077, modrykonik.sk

„Já jsem breastextra také chvilku užívala, protože jsem byla po kojení a měla jsem strašně vytahaná prsa. Každá žena, která někdy kojila, to jistě zná, ale měla jsem je prostě jako prostěradla. Ty tabletky mi docela pomohly vrátit prsa do původního stavu. Vždyť případně vyzkoušej a dej sem i ty nějakou zkušenost potom.“

Zdroj: Ivet100, forum.zdravie.sk

Uživatelku potěšila jak změna ve velikosti prsou, tak i trvanlivost výsledku.
Pochvalná recenze jedné z uživatelek

Zdroj: Levoslava1, forum.zdravie.sk

Tabletky BreastEXTRA+ však neokouzlily všechny dámy. Poměrně často se v diskusích objevovaly negativní reakce v souvislosti s vedlejšími účinky. Uživatelky pociťovaly bolest prsou či zažívací potíže, na které výrobce předem neupozorňuje. Rovněž se kritice nevyhnuly ani ceny balení. Ty byly často vnímány jako příliš vysoké.

„…my jsme si je jednou koupily s kámoškou napůl. Trošku to bylo vidět, ale strašně nás bolela prsa, tak jsme je raději vyhodily. Potom efekt samozřejmě zmizel.“

Zdroj: denisa098, modrykonik.sk

„Škoda peněz, měla jsem je, hrozně jsem z nich zvracela a bylo mi z nich strašně špatně.“

Zdroj: lulu256, forum.zdravie.sk

Uživatelka byla zklamaná s vedlejšími účinky. Z tabletek jí bylo nevolno.
Negativní zkušenost s BreastExtra+

Zdroj: lusy22222, modrykonik.sk

Výhody a nevýhody

  • čistě přírodní složení
  • viditelné změny ve velikosti prsou
  • možnost osobního odběru
  • široká nabídka různých cenově výhodných balení
  • v jedné dávce je nutné užít až 2 tabletky
  • možné vedlejší účinky

Dostupné alternativy

Sílu bylinných extraktů využívá ve svůj prospěch i řada dalších doplňků pro ženy, včetně Decolen forte. Obsahuje extrakt z hroznových jadérek, chmele, křídlatky a sóji, které nejenže podporují růst prsou, ale také je zpevňují a udržují v dobrém zdraví. O hormonální rovnováhu těla, zmírnění nepříjemných příznaků klimakteria a posílení pevnosti prsou se zase postarají tabletky Beauty Bust Balance. Posledním mým tipem je doplněk stravy Super PRSA. Skládá se z léčivých bylin, které také slibují zvětšení prsou minimálně o jednu konfekční velikost. Navíc neobsahuje sóju a přispívá ke štíhlé linii.

TABLETKY NA ZVĚTŠENÍ PRSOU
BreastEXTRA+
DecoFemm Beauty Breast

Časté otázky

V poslední době se jakoby roztrhl pytel s tabletkami na zvětšení prsou. Vybrat si ty správné a opravdu účinné není vůbec jednoduché. Pomoci vám však mohou odpovědi na následující otázky.

Kde koupit tabletky BreastEXTRA+?

Nejširší nabídku jednotlivých balení najdete v oficiálním e-shopu breastextra.cz, kde máte zároveň jistotu, že kupujete skutečně originální produkt, ne napodobeninu. Navíc, pokud budete mít štěstí, narazíte i na zajímavou akci. V případě, že jste z okolí Prahy a nechcete platit zbytečně poštovné, tabletky si můžete převzít osobně ve velkoskladu. Musíte si je ale předem objednat přes internet a jako způsob dopravy zvolit osobní odběr. Včetně oficiálního prodejce jsou některá balení dostupná i ve známých online lékárnách.

Mohu je užívat v kombinaci s alkoholem a cigaretami?

Ano, ale všeho s mírou. Přiměřené množství alkoholu a kouření účinky doplňku BreastEXTRA+ žádným způsobem neovlivní. Stejně je to také s hormonální antikoncepcí, kterou nemusíte během užívání vysadit.

Odesíláte BreastEXTRA+ i do České republiky?

Ano, tabletky BreastExtra+ si můžete dát poslat nejen do České republiky, ale i dalších zemí Evropy. Stačí zvolit zemi doručení a automaticky dostanete na výběr aktuální možnosti dopravy. V případě České republiky vám balíček doveze kurýr za 99 Kč.

Kdy uvidím první výsledky?

Je to velmi individuální. Pravidelné a poctivé užívání přinese své ovoce v podobě prvních viditelných změn do tří týdnů. Ale na maximální účinek si musíte počkat déle, 2-3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců výrobce doporučuje pravidelné užívání přerušit a jednou za půl roku koupit tzv. udržovací 30 tabletové balení.

Přiberu při užívání BreastEXTRA+?

Rozhodně ne. Tablety mají čistě přírodní složení. Neobsahují žádné hormony ovlivňující ukládání tuku a zvyšující tělesnou hmotnost.

Jsou tabletky BreastEXTRA+ schváleny MZČR?

Samozřejmě. Mají certifikát schválení Ministerstvem zdravotnictví České republiky a před uvedením na trh prošly důkladným testováním pod dohledem odborníků. V rámci České republiky jejich distribuci zastřešuje společnost Augeri s.r.o. s centrálním skladem v Praze. V jejím portfoliu najdete několik známých produktů, včetně doplňku na podporu erekce Erexan a séra na růst řas GigaLash.

Moje závěrečné hodnocení

K tabletkám určeným na zvětšení prsou jsem často nedůvěřivá. Jinak tomu nebylo ani v případě BreastExtra+. O to více mě překvapily desítky příspěvků spokojených uživatelek, které si změnu velikosti prsou neuměly vynachválit. Stejně jako čistě přírodní složení, bez jakýchkoliv chemických látek. Za velké pozitivum také považuji možnost osobního odběru tablet, což u většiny jiných doplňků není možné. Podstatně kritičtější však budu u vedlejších účinků. Na ty si uživatelky stěžovaly podstatně častěji, než to bývá zvykem. V případě tedy, že máte slabší organismus, doporučuji koupit nejmenší zkušební balení a otestovat si tak možné nežádoucí účinky. Za zvážení stojí i trvanlivost výsledků. Počítejte s tím, že nic netrvá věčně a po určité době je potřeba užívání obnovit, což rodinný rozpočet moc nepotěší.

Přehled výhod a nevýhod tabletek BreastExtra+
Závěrečné hodnocení BreastEXTRA+

Tak co, přesvědčily vás tabletky BreastExtra+, případně znáte i nějaké jiné, které jsem v článku nezmínila, a máte s nimi dobrou zkušenost? Napište nám o ní do komentáře pod článkem a pomůžete tak i ostatním čtenářkám, které trápí stejný problém – malá prsa a nízké sebevědomí.

ZDROJE:

(1) Health Tip: Look at Breasts! Dostupné na: https://www.menshealth.com/health/a19516369/health-tip-look-at-breasts/

(2) FIALOVÁ, S. Fytoestrogény a ich použitie v menopauze, 2012. Dostupné na: https://www.solen.sk/storage/file/article/7c6529082a9bd8761b47a5fda166037f.pdf

(3) Oficiálna webstránka breastEXTRA. Dostupné na: https://www.breastextra.cz/

(4) Dioscorea villosa. Dostupné na: https://botanic.sk/herbar/dioscorea-villosa

(5) TUMOVA,L. Serenoa repens – terapeutické účinky a možné interakce, 2011. Dostupné na: https://www.solen.cz/artkey/lek-201102-0009_Serenoa_repens-terapeuticke_ucinky_a_mozne_interakce.php

(6) Pastala rozprostřená. Dostupné na: https://bylinkopedie.cz/pastala-rozprostrena/

5/5 - (1 vote)
Obdivovatelka přírody, milovnice čtyřnohých chlupáčů, a tak trochu introvertka. V životě se řídím mottem: ,,S úsměvem je den hezčí.“ Svými články se proto snažím nejen pomoci, ale také vykouzlit úsměv na tváři :)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..